Ігровий ноутбук преміум-класу ROG Zephyrus S17 представлено в Україні

Катерина Кисельова
09.09.2021 18:46

Спеціальна рухома конструкція оптико-механічної клавіатури ноутбука забезпечує зручність у роботі та ефективне охолодження потужної конфігурації.

ASUS Republic of Gamers (ROG) повідомляє про початок продажу в Україні ROG Zephyrus S17 –ігрового ноутбука преміум-класу з оптико-механічною клавіатурою, що підіймається під час відкриття кришки ноутбука для зручності в роботі та покращеного охолодження потужних компонентів системи. ROG Zephyrus S17 поєднує в собі продуктивність вищого класу з тонким корпусом і стильним дизайном.

Спеціальна конструкція клавіатури

ROG Zephyrus S17 має нову, сміливу конструкцію корпусу завтовшки лише 20 мм, що дала змогу поєднати в одному пристрої високу обчислювальну потужність, низький рівень шуму та ефективне охолодження. При розкритті кришки ноутбука клавіатура підіймається на 5°, відкриваючи широкий вентиляційний отвір, завдяки чому досягається посилення потоку повітря на 25%. Нова реалізація інноваційної системи охолодження AAS Plus забезпечує покращене охолодження потужних компонентів в ультратонкому корпусі. Крім того, завдяки нахилу клавіатури поверхня клавіш менше нагрівається, що робить роботу більш комфортною.

Комплекс технологій ROG Intelligent Cooling сприяє додатковому покращенню охолодження ROG Zephyrus S17. Вентилятори Arc Flow, найсучасніші у серії ROG, ефективно та тихо проганяють повітря; лопатки цих вентиляторів мають спеціальну аеродинамічну форму для зведення турбулентності та шуму до мінімуму. Коли температура компонентів опускається нижче 50°C, вентилятори автоматично зменшують частоту обертання й починають працювати повністю безшумно.

Рідкий метал, що використовується як термоінтерфейс, знижує температуру центрального процесора на 10 градусів у порівнянні зі звичайними термопастами. Для правильного нанесення цього матеріалу використовується спеціальне обладнання, що виключає ймовірність помилки. Система з шести теплових трубок відводить тепло від центрального та графічного процесорів, відеопам’яті та стабілізатора напруги. Тепло виводиться з корпусу через чотири радіатори з ультратонкими пластинами. Коли працюють вентилятори, система самоочищення відводить пил від критично важливих компонентів охолодження, щоб стримати зниження продуктивності та стабільності з часом.

Різні завдання висувають різні вимоги до охолодження, тож ROG пропонує декілька режимів, призначених для кожної ситуації. У безшумному режимі, що найкраще підходить для повсякденних завдань, ноутбук працює дуже тихо за рахунок невеликого зменшення швидкості обертів вентиляторів. Продуктивний режим забезпечує потужність, необхідну для досягнення високої частоти кадрів в іграх, без надмірного шуму. Турбо-режим дозволяє максимально використати обчислювальну потужність процесора.

Користувачі мають змогу змінювати режими роботи вручну, скориставшись контролером-коліщатком Multiwheel чи комбінацією клавіш, або автоматично – за допомогою профілів з налаштуваннями. Ці профілі, доступні через утиліту ROG Armoury Crate, дозволяють співвідносити конкретні ігри та програми з певними режимами роботи, ефектами підсвічування та іншими налаштуваннями системи.

Потужний процесор Intel

У максимальній конфігурації ноутбук оснащений процесором Intel Core i9-11900H, здатним розганяється до 4,9 ГГц. Завдяки інтелектуальному охолодженню ліміт потужності процесора досягає 90 Вт (50 Вт при одночасній активації відеокарти). Цей інноваційний процесор розроблено для забезпечення виняткової продуктивності тонких портативних пристроїв. Його вісім ядер здатні виконувати 16 обчислювальних потоків одночасно, надаючи потужний обчислювальний ресурс для ігор, трансляцій і розробки контенту, а для швидкої та ефективної багатозадачності ноутбук має до 48 ГБ оперативної пам’яті DDR4 3200 МГц. Розробники контенту можуть створювати великі проєкти з матеріалами високої роздільної здатності, а геймери – одночасно грати, вести трансляцію та спілкуватися у чаті.

Відеокарта, якою в максимальній конфігурації є NVIDIA  GeForce RTX 3080 для ноутбуків, гарантує високу частоту кадрів навіть у найвибагливіших іграх. Покращене охолодження дозволяє розігнати графічний процесор до 1545 МГц при енергоспоживанні у 115 Вт у режимі ROG Boost і досягти 140 Вт у режимі Dynamic Boost.

Як і решта відеокарт серії GeForce RTX 30, GeForce RTX 3080 базується на найсучаснішій архітектурі Ampere. Вона поєднує нові потокові мультипроцесори з ядрами RT другого покоління та тензорними ядрами третього покоління, що виконують реалістичне трасування променів і мають розширені можливості ШІ. Усе це дозволяє отримати реалістичне зображення з надзвичайно високою частотою кадрів. На додачу відеокарта підтримує технологію NVIDIA Reflex, що знижує час затримки у низці багатокористувацьких ігор, та ефекти NVIDIA Broadcast, які миттєво надають лоску трансляціям наживо. Цілих 16 ГБ відеопам’яті GDDR6 відведено виключно для відеокарти. Підтримка технології Resizable BAR дозволяє центральному процесору отримати доступ до всієї пам’яті відеокарти, що збільшує продуктивність у багатьох іграх.

Пристрої зберігання нового покоління дозволяють завантажувати ігри та отримувати доступ до масивних файлів із дивовижною швидкістю. Швидкість передачі даних в максимальній конфігурації сягає 10,5 ГБ/с – що є рекордом для ігрових ноутбуків – завдяки RAID-масиву HyperDrive Ultimate на базі трьох SSD NVMe. Решта конфігурацій використовують один твердотільний накопичувач PCIe 4.0 і пропонують два додаткові слоти M.2 для розширення дискового простору в майбутньому.

Два варіанти 17-дюймового дисплея

Великий 17-дюймовий дисплей занурює користувача у світ ігор та творчих проєктів. Його оточує супертонка рамка, що з боків звужується всього до 5,65 мм. Низький час відгуку в 3 мс зводить до мінімуму розмиття у динамічних сценах. Повне покриття колірного простору DCI-P3 та покращена контрастність завдяки підтримці технології Dolby Vision забезпечують природні відтінки кольорів. Усі дисплеї ROG Zephyrus S17 проходять заводське калібрування та сертифікацію Pantone, що гарантує точність відтворення кольорів без необхідності додаткових налаштувань.

Завдяки двом варіантам дисплея користувач може вибрати той, що найкраще підходить саме йому. Перша панель поєднує частоту оновлення 165 Гц із роздільною здатністю WQHD, що гарантує плавний ігровий процес і чудову деталізацію. Ця панель також застосовує технологію NVIDIA Advanced Optimus, яка об’єднує ефективні засоби заощадження заряду акумулятора Optimus із плавністю й швидкістю технології G-SYNC®. Вона дозволяє автоматично перемикатися між вбудованими та дискретними графічними процесорами, щоб отримати максимальну продуктивність або збільшити час автономної роботи – залежно від того, що робить користувач. Якщо використовується дискретний графічний процесор, частота оновлення дисплея синхронізується з частотою кадрів графічного процесора для отримання плавного зображення без розривів.

Другий варіант дисплея – це панель 4K, що надає ще більш детальне зображення при досить високій частоті оновлення 120 Гц. Технологія Adaptive-Sync перешкоджає розривам зображення й робить ігровий процес більш плавним, а максимальна яскравість 500 кд/м2 означає, що чітке та яскраве зображення залишатиметься таким само й на сонці.

Найкращі динаміки у світі ігрових ноутбуків

Шість динаміків із технологією Dolby Atmos ще більше посилюють ефект занурення у гру. Чисті високі ноти та глибокі баси досягаються завдяки двом високочастотним та двом низькочастотним динамікам з компенсацією вібрацій. Кожен НЧ-динамік складається з двох головок, трохи зміщених для того, щоб компенсувати вібрації одна одної та запобігти небажаному резонансу. Це дозволяє ROG Zephyrus S17 видавати глибші баси та гучніший звук порівняно з іншими ігровими ноутбуками.

Тривимірна система мікрофонів пропонує кілька режимів звукозапису, оптимізованих для різних сценаріїв. Кардіоїдний режим захоплює звук із джерел, розташованих безпосередньо перед екраном ноутбука, що робить голос користувача гучним і чистим та найкраще підходить для запису для потокової передачі або спілкування в чаті. Усеспрямований режим вловлює звук з усієї кімнати, що дозволяє брати участь у розмові цілій групі. Поєднання цих двох режимів у стереорежимі відкриває широкі можливості, наприклад, для створення музики.

Щоб поліпшити голосовий чат, удосконалена функція двостороннього інтелектуального шумозаглушення видаляє небажані звуки як із вхідного, так і з вихідного звуку. Ця функція може бути застосована до будь-якого пристрою і навіть налаштована для кожної окремої програми, тож користувачі можуть обмежити її використання програмами для голосового спілкування, щоб вона не впливала на звук в іграх. Геймери можуть комфортніше спілкуватися з товаришами по команді, а автори контенту – записувати чистіший звук у будь-якому середовищі. Використовуючи обчислювальні можливості центрального процесора, а не відеокарти, технологія інтелектуального шумозаглушення практично не впливає на швидкість гри.

Портативна вишуканість

Магнієво-алюмінієвий корпус ROG Zephyrus S17 має практичне чорне покриття, на якому не лишаються відбитки пальців. Воно також надає системі стриманої вишуканості: «діамантове» огранювання країв і м’яке підсвічування клавіатури надають ноутбуку особливої індивідуальності, не привертаючи занадто багато уваги.

Завдяки тонкій конструкції корпусу S17 можна брати із собою будь-куди. Мобільності пристрою додає також солідний акумулятор на 90 Вт·год, який до того ж заряджається до 50% всього за 30 хвилин. Підтримка заряджання через порт USB Type-C (до 100 Вт) дозволяє залишати основний адаптер вдома. Хоча повнорозмірний адаптер є необхідним для максимальної продуктивності, повсякденні завдання ноутбук здатен виконувати, працюючи від меншого адаптера Type-C або навіть від портативного блоку живлення з інтерфейсом USB.

Зручні пристрої введення, широкі можливості з’єднання

Клавіатура, що підіймається під кутом 5°, робить введення тексту максимально комфортним завдяки такому самому ергономічному нахилу, який мають настільні механічні клавіатури. Потрібні символи легко знайти завдяки подібній до настільної розкладки та цифровій клавіатурі, окремому блоку клавіш зі стрілками та повнорозмірним клавішам. Сенсорна панель має на 125% більшу площу поверхні, ніж у попереднього покоління S17.

Надзвичайно чуйні оптико-механічні перемикачі забезпечують точний контроль у грі. Вони не мають затримки для усунення помилкових повторних натискань і спрацьовують всього лише за 0,2 мс. Оптичний механізм надзвичайно довговічний, тому ресурс перемикачів складає до 100 мільйонів натискань. Незалежна обробка натискань клавіш гарантує, що жодна команда не буде втрачена, навіть під час найзапекліших боїв. RGB-підсвічування кожної клавіші додає персонального стилю. Окреме підсвічування можна налаштувати для різних ігор і програм, а також синхронізувати його з іншими виробами, що підтримують технологію Aura Sync.

Контролер-коліщатко Multiwheel у верхньому лівому куті клавіатури надає зручний доступ до дій, у яких часто виникає потреба. Натискання на нього викликає меню з переліком функцій. Користувачі мають змогу відрегулювати гучність динаміків та мікрофона, підсвічування клавіатури, яскравість дисплея, вибрати режими роботи тощо.

Убудовані вебкамера та зчитувач відбитків пальців надають зручні засоби входу до системи. Звичайні вебкамери використовують або технологію 2DNR, що аналізує окремі кадри для усунення шуму, або 3DNR, що аналізує кадри в послідовності, щоб поліпшити чіткість рухомих об’єктів. ROG Zephyrus S17 застосовує обидві технології, щоб користувачі мали найкращий вигляд у будь-якій ситуації, навіть за умов слабкого освітлення. Зчитувач відбитків пальців, поєднаний із кнопкою живлення, разом з технологією Windows Hello звільняє від зайвих дій при вході.

Широкий вибір та зручне розташування роз’ємів забезпечує виняткову гнучкість при підключенні периферійних пристроїв. Порт Thunderbolt 4 пропонує широкий спектр можливостей. Він дозволяє підключатися до універсальної док-станції або зовнішнього дисплея з роздільною здатністю до 8K. Також він надає можливість швидко переносити великі файли між ноутбуком і зовнішнім накопичувачем. А при підключенні до блоку живлення його можна використовувати для заряджання акумулятора ноутбука.

Для підключення додаткових дисплеїв пропонується порт USB Type-C з інтерфейсом DisplayPort, а також порт HDMI. Зчитувач SD-карт підтримує швидкість передачі даних до 312 МБ/с, що дозволяє швидко копіювати фотографії та відеозаписи. Модуль Wi-Fi 6 гарантує максимум пропускної здатності від сумісних маршрутизаторів, а численні порти USB спрощують підключення додаткових пристроїв.

Поділитися
Коментарі (0)

Напишіть відгук

>Дякуємо!
Ваш коментар надіслано на модерацію!
Коментарі відсутні
Наступна
Національна збірна команда України буде офіційно представлена у футбольному симуляторі FIFA 22

Нарешті: наша збірна буде офіційно представлена у футбольному симуляторі FIFA 22, який виходить 1 жовтня цього року. Нагадаємо, що раніше у грі були представленні лише дві українські команди – Динамо Київ та Шахтар Донецьк. З нетерпінням чекаємо на вихід гри, щоб пограти за збірну та виграти з нею чемпіонат. Робіть передзамовлення вже зараз і отримуйте бонуси: […]

Попередня
LIFE IS STRANGE: TRUE COLORS – перший геймплейний трейлер

Прогуляйтесь разом із Алекс у магазині записів містечка Хевен-Спрінгс у цьому ЕКСКЛЮЗИВНОМУ першому геймплейному огляді! Скористайтесь нагодою дослідити магазин, переглянути музичні записи та по дорозі зустріти двох потенційних нових друзів. Нагадаємо, що прем’єра Life is Strange: True Colors на консолях PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X|S і в сервісах Steam і Google […]

Рекомендуємо також

Mafia: Trilogy на ПК відтепер доступна у цифровому вигляді у деяких роздрібних магазинах!

Читати
18.11.2020 12:28
Вже з 20 листопада, фанати  Mafia: Trilogy  матимуть супер можливість стати власниками несамовито крутої саги про злочини на своєму ПК за допомогою придбання цифрового «коду активації» у деяких роздрібних місцевих магазинах Сьогодні 2K та Hangar 13 урочисто оголосили про вихід  Mafia: Trilogy на ПК через...

Що нового в Red Dead Online? Подарунки, одяг і бонуси до досвіду

Читати
29.01.2020 13:39
Цього тижня Red Dead Online доповнилась низкою подарунків і бонусів, які, за словами розробників, є подякою гравцям, що допомогли зробити всесвіт Red Dead Online більш живим і багатим на цікаві пригоди. Гравці, зокрема, отримають Револьвер Шофілда, і Гвинтівку «Вармінт», а також численні набори боєприпасів....

Оновлення в GTA V: перегони з відкритими колесами у стилі «Формули-1»

Читати
28.02.2020 12:39
У Rockstar Games повідомили про вихід нового контенту для GTA Online, який міститиме новий режим Open Wheel Races – перегонів із відкритими колесами у стилі «Формули-1». В оновленні також буде 7 нових трас, серед яких вуличні та гоночні: Нова траса Height of Society –...