The Cayo Perico Heist: Доступно Вже Зараз!

Олександр Ткачук
18.12.2020 21:08

Відкрий для себе незліченні багатства у найбільшому в історії оновленні до GTA Online. Такого ви ще ніколи не бачили!

Пограбування найбільшого банку в країні? Ви вже таке робили. Рейд на сховища казино? Нудно. Проникнення на приватну, вечірку на захищеному острові безжалісного наркобарона El Rubio? А ось це вже щось новеньке. Залиште вогні Los Santos позаду та направляйтесь до теплих пісчаних берегів Cayo Perico для скоєння найбільшого пограбування у вашій кар’єрі.

Cayo Perico Heist – це найбільша і найамбітніша пригода Grand Theft Auto Online, що існує на сьогодні. Що дає можливість пройти увесь ігровий процес як самостійно, так і у команді із трьох гравців, відкрийте для себе десятки нових способів проникнення на ворожу територію та розграбування нової локації для отримання найякіснішого та найяскравішого результату. Ваша подорож розпочнеться з знайомства з новим інформатором, знайденим біля останньої найвизначнішої пам’ятки нічного життя Los Santos…

ЗУСTРІЧАЙТЕ НОВОГО ПЕРСОНАЖА У  MUSIC LOCKER 

Якщо ви і мали когось зустріти у ексклюзивній VIP-зоні Music Locker, то це міг бути тільки Miguel Madrazo, справжній тусовщик та любитель клубів, син Martin та Patricia, спадкоємець сімейної імперії. Маючи сильний гучний голос та шалені лідерські якості, Miguel зробить все можливе, щоб захистити сімейний “бренд” та репутацію.

Та схоже, що у родини кримінальних авторитетів Madrazo виникли деякі розбіжності у співпраці з El Rubio, тож вони шукають когось із досвідчених грабіжників, щоб здійснити рейд на його майже неприступну фортецю, спеціаліста, що зможе перехитрити та пройти повз його охоронців та обійти систему охорони та викрасти важливі документи.

ОСТРІВ CAYO PERICO

El Rubio полюбляє ховатися на Cayo Perico, його надзвичайно укріпленому та обороняємому приватному острові для проведення гучних вечірок, що знаходиться далеко від привітних і звичних вуличок Los Santos. З усіма цими постійними гучними пляжними вечірками та вільним потоком наркотиків із сусідніх територій, острів мав би виглядати як модний курорт для відпочинку, якби не наймані озброєні охоронці, що стовбичать навколо, з автоматами в руках.

Miguel буде знаходитись на приватному літаку, разом із багатьма ді-джеями, що прямують до Cayo Perico – це ваш шанс проникнути та пограбувати один із найбезпечніших та найбагатших оплотів у грі. Опинившись там, непомітно покиньте вечірку, щоб знайти схованку, де зберігаються необхідні вам документи. Поки ви намагаєтесь прослизнути повз озброєних охоронців та камер безпеки, зверніть увагу на будь-які слабкі місця цієї локації, такі як таємні входи та виходи чи інші недоліки у системі безпеки острову, які згодом можуть стати вам у нагоді. Тримайтеся тихіше води та нижче трави і збирайте якомога більше інформації, щоб збільшити свої шанси на вдале виконання місії, коли прийде час.  

Перехитріть EL RUBIO

На відміну від попередніх Heists, коли справа стосується Cayo Perico вам непотрібно дотримуватись конкретного стилю чи правил. Після того, як ви зібрали усе необхідне спорядження, ви можете виконати стільки (або якнайменше) налаштувань, скільки забажаєте, та спланувати усе так, як вважаєте за краще. Однак, майте на увазі, що усі прийняті вами рішення, в свою чергу, вплинуть на те, як розгортатимуться події у грі. Якщо ви, наприклад, хочете здійснити напад з повітря або скористатися різаком, щоб перепилити сталеві балки, ми радимо вам спланувати усе та вказати час на ці дії заздалегідь.

Після того, як усі базові рішення будуть прийняті, ви зможете визначити останні деталі свого плану перед тим, як відправитись до Cayo Perico. Вони включають варіанти та способи проникнення та втечі з острова, заряджання зброї, організацію підтримки з повітря та навіть визначення певних часових рамок. Як результат, у наступних проходженнях цієї місії, у вас не буде можливості здійснити проникнення до острову за одним й тим же планом. А повторні візити острова грають для вас досить велику роль, вони дозволять вам викрадати різноманітні артефакти та інші цінності, коли вони стануть доступними.

Існує також безліч інших додаткових можливостей, якими ви можете скористатися, для забезпечення переваги у під час виконання завдання. Наприклад, проникнути в блок зі сховищами, щоб здійснити рейд на сховище з готівкою та контрабандою, що збільшать ваш прибуток і покращать досвід. Унікальні інструменти та шанси для виконання подібних сторонніх місій, випадатимуть рідко та не зустрічаються в одному і тому ж місці двічі – деякі з них доступні лише під час гри у режимі декількох гравців, тому ми дуже рекомендуємо спілкуватися з друзями та не ігнорувати такі унікальні можливості.

Режим одного гравця 

Cayo Perico Heist – це перший Heist, який можна повністю здійснити самотужки від початку до кінця. Але все ту  буде лежати тільки на ваших плечах таємна розвідка, високооктанові перестрілки та епічні бали за місію, або ж полегшіть собі життя та зв’яжіться з командою Heist для додаткової підтримки. Перехитріть ворога та спустоште острів Cayo Perico так, як ви цього забажаєте.

Підводний човен KOSATKA

Що може бути кращим штабом для планування деталей офшорного рейду на приватний тропічний острів? Авжеж виведений з експлуатації атомний підводний човен!

На чолі з Pavel, колишнім радянським керманичем, що час від часу веде собі як якийсь божевільний через велику кількість часу, проведеного під хвилями, Kosatka має все необхідне для планування успішного вторгнення та висадки на острів, включаючи міст із екраном для планування Heist (Heist Planning Screen); особистими каютами для перевдягання; їдальнею, бригом, захисними торпедами, а також можливостями встановлення Mk II Weapons Workshop та Guided Missiles, а також Moon Pool, що дозволяє зберігати там такі транспортні засоби, як: новий вертоліт Sparrow та підводний Kraken Avisa, які ви можете використовувати у будь-який час так, як вважаєте за потрібне.

Kosatka може плавати вздовж берегів Southern San Andreas, ці води прямо таки переповнені контрабандистами, які переправляють свій товар морем, тож будьте уважні, бо якийсь вантаж завжди випадково падає за борт. Додаткова Sonar Station може допомогти знайти Hidden Caches, розкидані по океанському дну, для отримання додаткових винагород. І не смійте відчувати навіть найменшу провину за таку крадіжку контрабанди … навпаки самовдоволено чистіть дно океану.

Нова музика

Music Locker установлює тренди, разом з Moodymann на чолі, який став цього разу дебютним резидентом клубу. Використовуйте свої зв’язки та допомогу знайомих в індустрії гостинності, щоб зробити перебування Moodymann у Los Santos якомога незабутнішим. Якщо ви візьмете на себе цю відповідальність за виконання цієї непростої задачі, ми гарантуємо, що ви обов’язково отримаєте хорошу компенсацію та винагороди. Слідкуйте за новинами та подіями у Music Locker, а вже наступного тижня вечірка продовжуватиме розширюватися появою нових ді-джеїв Resident, а також новими місіями для кожного з них.

Разом із новими локаціями для проведення вечірок, до оновлення Cayo Perico Heist буде додано й нові радіостанції: K.U.L.T. 99,1 FM із зірковим ведучим Julian Casablancas. До того ж, Gilles Peterson та Flying Lotus підготували оновлення плейлистів яскравих композицій для Worldwide FM та FlyLo FM, відповідно.

Тим часом водії району Mirror Park у Los Santos насолоджуватимуться незаконним відтворенням композицій піратського радіо проекту Joy Orbison  ” Still Slipping Los Santos”. Якщо ви випадково потрапили на цю радіостанцію, не торкайтеся перемикача. Нагостріть очі ( та вуха) знайдіть усі поламані  радіоантени, що розкидані по всьому місту, та відремонтуйте їх, щоб допомогти донести звуки Still Slipping Los Santos до жителів усього міста.

Кожен, хто поспішить та приєднається до гри цього тижня, отримає Yellow Still Slipping Tee, що дозволяє ділитися своїм гарним музичним смаком з оточуючими.

Civilist & MISBHV

Los Santos завжди був відомим центром моди та осередком, куди стікаються найкращі дизайнери з усіх куточків ігрового світу, починаючи від стильного дизайнерського стилю в Rockford Hills і закінчуючи вуличним стилем у Mirror Park. Цього тижня на полиці магазинів одягу потраплять нові бренди – Civilist та MISBHV, одяг яких ідеально підійде як для рейверів, так і для злочинців.

Нова зброя, транспортні засоби та багато іншого

Окрім підводного човна Kosatka та транспортних засобів, доступних для його Moon Pool, для мешканців Los Santos у новому оновленні також запроваджено цілий ряд нових транспортних засобів, серед яких:

Повітряний транспорт:

  • Annihilator (Stealth)
  • RO-86 Alkonost

Наземний транспорт:

  • Pegassi Toreador
  • Vapid Winky

Водний транспорт:

  • Kurtz 31 Patrol Boat
  • Shitzu Longfin

А завдяки спільноті GTA Online, члени якої успішно виграли понад 1 трильйон доларів  у GTA за Heist, що проводились в рамках The Heist Challenge, гравці GTA Online отримають можливість випробовувати свої сили у  безкоштовному картингу Dinka Veto Classic у якості подарунку за таку завзяту гру. Dinka Veto Classic буде доступний з п’ятниці, 18 грудня, до неділі, 20 грудня. . Не забудьте увійти в систему та скористатися цією унікальною можливістю, заявіть про себе у ці вихідні, та отримайте шалені емоції та винагороди.

У цьому оновленні також стане доступна й нова, потужна зброя, включаючи Military Rifle  в стилі bullpup, яку постачатиме вам Ammu-Nation. Ви також можете протерти пил та знов скористатися своєю улюбленою потужною Combat Shotgun, під час виконання Heist Finale, що дозволяє розблокувати цю зброю у  Ammu-Nation, для поповнення нею вашого арсеналу.

Ходять чутки, що  El Rubio володіє унікальним пістолетом, що є настільки ж вбивчим, як і декадентський. Подейкують також, що саме на острові Cayo Perico він його й ховає, але ніхто не знає де. Зможете знайти?

Обов’язково слідкуйте за нашими новинами Rockstar Newswire, щоб першим дізнаватися про всі найновіші та найкращі події та оновлення у GTA Online. Протягом наступних тижнів ми випустимо ще більше цікавих оновлень, музики, транспортних засобів, святкових подій та багато іншого.

Для отримання більш детальної інформації про гру, оновлення та обмеження переходьте за посиланням до Rockstar Support.

Поділитися
Коментарі (0)

Напишіть відгук

>Дякуємо!
Ваш коментар надіслано на модерацію!
Коментарі відсутні
Наступна
Новий рік кожен день разом із Razer та Twinkly!

Кожен геймер мріє про ігрову периферію Razer, адже це один із топових світових брендів! Гірлянди Twinkly – це сучасні преміальні розумні гірлянди, які дивують кожного своєю багатогранністю та кольоровими можливостями! А тепер уявіть разом: ігрову периферію Razer Chroma ™ RGB  та гірлянди Twinkly? Це, безумовно, неперевершений тандем двох світових брендів. Додайте ще більше мерехтливих вогнів, […]

Попередня
PlayStation 5 вже в Україні! Огляд та перші враження!

Нарешті ми протестували ПС5 і готові поділитись із вами нашими справжніми враженнями. Отож, полетіли! Дизайн Дизайн вражає до мурашок! Адже консоль має стильний космічний та футуристичний дизайн, який можна побачити здалеку, оскільки консоль має доволі не маленькі габарити. Розробники відмовились від доволі гоструватого та класичного корпусу, що характерний для PS4 і створила консоль виконану із […]

Рекомендуємо також

Геймерські блоки живлення ASUS ROG

Читати
20.01.2022 13:14
Компанія ERC починає експансію на ринок геймерських блоків живлення ASUS Republic of Gamers (ROG) серій THOR/STRIX/TUF. Тепер увесь модельний ряд пристроїв доступний широкому колу партнерів! Продукція Republic of Gamers (ROG) у першу чергу призначена для ентузіастів, геймерів і користувачів із підвищеними вимогами до потужності,...

Гра Hitman 3 вже доступна для передзамовлення!

Читати
08.01.2021 12:00
Вражаюча новина – вже 20 січня відбудеться офіційний реліз Hitman 3 Standard Edition. Сюжет гри пропонує знову стати славетним найманим убивцею Агентом 47 у драматичному завершенні трилогії World of Assassination. Відвідайте екзотичні та ретельно продумані локації, наповнені творчими можливостями для вбивства. Водночас не втрачайте...

Іграшкова зброя Same Toy та Lazer M. A.D.: величезний арсенал

Читати
05.09.2022 13:09
Популярність іграшкової зброї не згасає. Хлопці та дівчата мріють стати фантастичними супергероями, граючись із космічними бластерами. Хтось уявляє себе піратом або лицарем, майстерно керуючи шаблями та мечами, а комусь до душі бавитися класичними гвинтівками та автоматами. Правила вибору іграшкової зброї. Вибір залежить не тільки...