Огляд гри Sackboy: A Big Adventure на PlayStation 5!

Олександр Ткачук
11.01.2021 11:05

Ну що готові до огляду надзвичайно динамічної та яскравої гри для всієї сім’ї? Тоді розміщуйтесь позручніше і приємно вам перегляду! Адже це огляд гри Sackboy: A Big Adventure на PlayStation 5!

Отож, Sackboy: A Big Adventure – це вже повноцінна історія з досить цікавими та комедійними лиходіями і чарівними персонажами, і що найголовніше – із звичним для серії LittleBigPlanet дивним гумором. Гра буде розважати вас різноманітним геймплеєм та головоломками. Які, до слова, інколи бувають, ну дуже тяжкими, як на мене. Сама гра, тепер стала, тривимірною і більш насиченою кольоровими картинками, що перетворюють процес гри у неймовірне задоволення!

Отже, на початку гри, ми зустрічаємо нашого героя в його рідному містечку Лам, де він прекрасно проводить час в компанії друзів. Але раптово на вечірку з’являється не запрошений гість – лиходій Векс, який викрадає жителів, перетворюючи їх на своїх рабів, і тільки Секбой встигає врятуватися від сумної долі на ракеті. Тому тепер юному герою належить відвідати кілька світів, в кожному кинути виклик Вексу і врятувати всіх своїх друзів, що потрапили в біду.

На всіх етапах Sackboy повинен зібрати максимум захованих синіх сфер, які просто необхідні для того, щоб завершити чергову планету. На першому етапі синіх сфер буде потрібно 20 штук, на другому – вже 50, і так далі. Причому іноді вам доведеться повертатися на вже пройдені рівні, щоб знайти заховані сфери, так як без достатньої кількості ви не зможете рухатися далі. Отож прийдеться пошукати приховані кімнати, додаткові локації із активностями та відкривати інші таємниці гри. У такі моменти ти розумієш, що це явно не дитяча гра!

Ну що тут скажеш, адже тут є все, щоб утримувати вашу увагу і невідволікатись від гри ні на секунду! Хоча інколи ти і ловиш себе на думці, що десь ти вже потібне бачив, та всерівно, тобі хочеться у все це грати! Можливо із-за неймовірної атмосфери позитива, який охоплює під час гри. Адже самі герої і навіть анти герої виглядають, якщо не мімішно, то доволі весело і комічно. Злитись на них у вас точно не вийде! Отож, гра перетворюється на телепорт у світ фану та добра!

Великий акцент автори зробили і на кастомізацію персонажа. Крім отриманих за виконання завдань предметів, ви можете прикупити нові костюми в спеціальному магазині. Причому гра дозволяє використовувати як готові варіації, так і змішувати кілька різних стилів для створення максимально унікальних образів.

Самі персонажі відмінно промальовані, рівні яскраві і гра має багато мультиплікаційних заставок. Це один з найкрасивіших платформер, що я бачив за останній час.

Отже, підбиваючи підсумок, скажу, що Sackboy: A Big Adventure – це відмінний сімейний платформер, що використовує унікальний функціонал DualSense і пропонує дійсно цікавий і насичений контентом і неординарними рішеннями світ! Рекомендую зіграти вже зараз!

Поділитися
Коментарі (0)

Напишіть відгук

>Дякуємо!
Ваш коментар надіслано на модерацію!
Коментарі відсутні
Наступна
Бажаєте пройти Hitman 3 у віртуальній реальності?

Hitman 3 мабуть найбільший і найвагоміший ігровий реліз січня! Заключна частина серії, дасть можливість пройти гру так, як ви самі захочете, адже варіантів вирішення задач завжди багато. Більш того, гру можна буде пройти у віртуальній реальності! Отож, пару слів про гру. Агент 47 знову стає безжальним професіоналом в Hitman 3, щоб виконати найважливіші контракти в […]

Попередня
Локдаун? Саме час зіграти в God of War!

Кратос витримав численні випробування, щоб віднайти себе та свій спокій. І саме остання частина гри розповідає як він набув той спокій, усвідомивши сутність відносин батька та сина, виконуючи останню волю дружини та матері. Що за події відбувалися з Кратосом у проміжку між третьою і четвертою частинами, яка вже є на PS4, лишалося загадкою. Яким чином […]

Рекомендуємо також

PlayStation 5 – надшвидшке розпакування !

Дивитись
27.11.2020 11:52
Нарешті це відбулось! І світ почав отримувати свою довгоочікувану новинку від Sony – PlayStation 5! Сьогодні ж ми покажемо, що знаходиться у коробці від ПС5. Готові це побачити? P.S. У відео також викорстовується сучасна керована світлодіодна гірлянда Twinkly.