Корпус 2E Gaming CALLEO (GB700) – компактна та надійна основа для створення яскравої сучасної комп’ютерної системи

Олександр Ткачук
07.02.2022 12:50

Універсальний асортимент 2E Gaming – це актуальна пропозиція для робочого, офісного, домашнього ПК. Для вдалої ігрової сесії, виконання різноманітних учбових, творчих та робочих завдань, важливо мати надійну комп’ютерну систему. Складові змінюються та оновлюються, удосконалюються практично кожного року та зазвичай відповідають не тільки сучасним технічним параметрам, але й тенденціям комп’ютерної моди.

Корпус – це основа ПК, що об’єднує всі складові в єдине ціле. Від того наскільки вибір буде вдалий, залежить його чітка робота, а отже і очікуваний результат.

Актуальна пропозиція – компактний корпус 2E Gaming CALLEO (GB700) для ігрової, робочої станції із асортименту 2E GAMING

Корпус 2E Gaming CALLEO (GB700)  – завдяки раціональній організації конструкції, забезпечує активний обдув “гарячих” компонентів, при навантаженні та в стандартному режимі, адже компактні розміри – це обмежений простір для складових системи.

За сітчастою фронтальною панеллю вмонтовані ARGB-вентилятори. Змінювати режими їх підсвічування, швидкість обертів можливо за допомогою вмонтованого контролера та дистанційного пульту. Якщо бажаєте, щоб підсвічування корпусу змінювало кольори у такт музичного супроводу – не має проблем! Контролер підтримує функцію, що синхронізує звуки та режими зміни кольорової гами.

Форма фактор корпусу 2E Gaming CALLEO (GB700)

Mini Tower, розрахований на материнські плати Micro ATX,Mini ITX.

Матеріали корпусу

Шасі із сталь високої якості стандарту SPCC 0,5 мм, передня панель комбінована із пластиком. Бічне вікно із загартованого скла 4 мм, на гвинтовому кріпленні. При необхідності панель не складно демонтувати.

Оптимізована система охолодження корпусу

За сітчастою передньою панеллю 2E Gaming CALLEO (GB700) розташовані вбудовані 3х 120мм ARGB-вентилятори із ARGB підсвічуванням – на вдув. Додатково в комплекті ще 1х 120мм ARGB вентилятор на задній панелі – на видув.

Вентилятори під’єднані до контролера. Змінити колір підсвічування, а також керувати швидкістю оберту вбудованих вентиляторів можливо за допомогою дистанційного пульту.

Кероване RGB-підсвічування

В корпусі 2E Gaming CALLEO (GB700) передбачена можливість керувати характером та кольорами підсвічування: в арсеналі чотири типи світлових ефектів та незлічена кількість кольорових гам підсвічування.  В контролері вбудований мікрофон, що реагує на сторонні шуми, музичний супровід та в залежності від цього змінюється ритм підсвічування. Оскільки чутливість мікрофону знижується при закритій бічній панелі, необхідно подбати про оптимальне розташування контролера в середині корпусу щоб налаштувати вищезазначену функцію для застосування.

Складові корпусу та особливості конструкції

Корпус 2E Gaming CALLEO із оптимальною кількістю рознімів 1хUSB 3.0, 2xUSB 2.0 HD AUDIO+MIC,  розрахований на відеокарту довжиною до 320 мм і охолодження для процесору висотою до 150 мм. Передбачені місця для встановлення одно- та двохсекційного рідинного охолодження (радіатор 240 мм на передню та 120 мм на задню панелі). Також є місце загалом для восьми 120 мм вентиляторів. Конструкція розрахована на два (три) 2.5-дюймові накопичувачі та має два(один) 3.5-дюймові відсіки, 4 слоти розширення.

Корпус 2E Gaming CALLEO (GB700) має вивірену конструкцію та раціонально продуманий внутрішній простір. Це безперечно буде зручно для тих, хто створює свій перший комп’ютер та для промислової збірки. Метал корпусу відшліфований, немає загострень чи виступаючих елементів, що будуть заважати процесу.

Блок живлення ATX формату встановлюється в нижній частині корпусу зі сторони задньої панелі. Безпосередньо під ним на нижній панелі закріплений стандартний пиловий фільтр.

Ніжки оздоблені гумовими вставками. Корпус не вібрує на поверхні та добре фіксується.

На верхній панелі в наявності знімний пиловий магнітний фільтр, який при необхідності можливо легко демонтувати та почистити.

В комплекті до корпусу всі необхідні кріплення (гвинти для фіксації комплектуючих, дистанційний пульт) згідно специфікації. Додаткова інформація зазначена в інструкції.

Корпус 2E Gaming CALLEO (GB700)  – стильний та компактний, для сучасних комп’ютерних систем із ефективним обдувом компонентів. 2E Gaming CALLEO – це елегантний дизайн, безліч кольорів та комбінацій підсвічування – загалом яскраве доповнення сучасного дизайну. Кероване підсвічування стане в нагоді та допоможе відтворити колір вашого настрою. Разом із 2E Gaming CALLEO це реально. Нехай він завжди сяє тільки яскравими кольорами.

Збірка ПК 2E Complex Gaming у корпусі 2E Gaming CALLEO GB700 – YouTube

Поділитися
Коментарі (0)

Напишіть відгук

>Дякуємо!
Ваш коментар надіслано на модерацію!
Коментарі відсутні
Наступна
Нова модель монітору 2Е GAMING G2721B

Продовжується розширення асортименту ігрових моніторів 2E GAMING. Нова модель 27” G2721B для просунутих геймерів. Особливості монітору G2721B модель оснащено швидкою IPS-матрицею QHD 2560×1440 (2K) з широкими кутами огляду 178/178, частота становить 165Hz, час відгуку 1ms функції регулювання за висотою та повороту екрана допоможуть зручно встановити монітор у відповідності до задач вбудовані динаміки зекономлять робочий простір […]

Попередня
Корпус для ПК CHIEFTEC SCORPION III отримав нагороду

Корпус для ПК CHIEFTEC SCORPION III отримав нагороду від інтернет-порталу Gecid.com. КОРПУС: SCORPION III WHITE EDITION (модель: GL-03W-OP) HIGH PERFORMANCE aRGB GAMING CHASSIS Посилання на ОНЛАЙН-ОГЛЯД (українською мовою) Посилання на ВІДЕООГЛЯД НА КАНАЛІ YOUTUBE

Рекомендуємо також

Civilization VI – New Frontier Pass: перший огляд Менеліка II з доповнення Ефіопії

Читати
16.07.2020 17:00
На початку цього тижня 2K оголосили, що друга частина доповнень DLC для Civilization VI – New Frontier Pass – the Ethiopia Pack – стартує 23 липня. Сьогодні ми відкриваємо перший огляд  Менеліка II з доповнення Ефіопія. Ось основна інформація, пов’язана з Civilization VI: “Ефіопія...

Вийшов трейлер PGA TOUR 2K21, у якому демонструється кар’єрний режим

Читати
18.06.2020 11:34
Випробуйте найкраще спорядження та позмагайтеся за звання чемпіона FedExCup з 12 професійними гольфістами PGA TOUR. Компанія 2K представила трейлер PGA TOUR 2K21, у якому демонструється кар’єрний режим. Режим кар’єри PGA TOUR 2K21 слідує шляхом вашого гравця MyPLAYER, якого ви створюєте за допомогою розширеного набору...

Яскрава новина від Twinkly!

Дивитись
18.01.2021 10:53
Асортимент продукції Twinkly поповнюється новою серією Home Range! До серії входять такі продукти: Line, Flex та Squares. 11 січня 2021, Мілан, Італія  – під брендом Twinkly на виставці CES 2021 анонсовано асортимент продукції Twinkly для дому. Нову продуктову лінійку Twinkly Home Range розроблено з...