Геймінгові гарнітури Sony: виявляй, реагуй, перемагай!

Катерина Кисельова
29.12.2022 16:00

Пориньте у кіберспортивні події завдяки просторовому звучанню та шумопоглинанню з неймовірними гарнітурами Sony. Новинки гарантують вихід за межі можливого та подарують незабутній ігровий процес.

Бездротова ігрова гарнітура Sony INZONE H9

Готуйтеся до перемоги з ігровою гарнітурою преміум класу Sony INZONE H9. Завдяки просторовому звучанню 360 Spatial Sound для ігор звук буде підсилено для вашої місії.

Мембрана гарнітури INZONE H9 має унікальну форму, що дає змогу точно відтворювати надзвичайно високі й автентичні низькі частоти для занурення в ігровий процес.

Також гарнітура INZONE H9, обладнана системою шумопоглинання з кількома мікрофонами, не пропускає сторонніх звуків, як-от від обігрівачів, вентиляторів або будівництва. А технологія подвійного сенсора шумів, як у найкращих у своєму класі навушниках серії 1000X, приведе до перемоги. Крім того, координуйте місії чітко та рішуче. Гнучкий відкидний підвісний мікрофон із функцією вимкнення дає змогу без зусиль спілкуватися зі своєю командою в грі.

З бездротовою ігровою гарнітурою INZONE H9 ви можете грати вільно, адже кабелі не заважатимуть процесу. А потужності навушників вистачить надовго, тож ви можете грати скільки забажаєте завдяки аккумулятору на 32 години безперервної роботи.

Гарнітура INZONE H9 дає змогу чути імерсивний звук Tempest 3D AudioTech для ігор на консолі PlayStation 5 із більшою просторовою виразністю. Бездоганно працює з консолями PlayStation 5 і спеціальними функціями PS5 для покращеного занурення.

Головні особливості:

 • Просторове звучання 360 для ігор – точне виявлення, де перебуває суперник.
 • Подвійний сенсор шумів вимикає навколишні звуки.
 • Підвісний мікрофон для безперебійного спілкування з командою.
 • Звукові канали на корпусі гарнітури INZONE H9 контролюють і оптимізують відтворення низьких частот, забезпечуючи потужні баси
 • Режим навколишнього звуку – чуйте важливі звуки довкола.
 • Дуга на голову з м’якою підкладкою та амбушури із синтетичної шкіри, що забезпечують комфортне носіння.

Бездротова ігрова гарнітура Sony INZONE H7

Виявляйте супротивників із бездротовою ігровою гарнітурою Sony INZONE H7. З її зручністю та просторовим звучанням 360 для ігор ви будете готові до будь-якої місії.

Симетричні акустичні елементи в INZONE H7 достатньо гнучкі, щоб зручно облягати голову будь-якої форми та розміру, і вони покращують якість звуку й точність розташування звуків у просторі.

З навушниками INZONE H7 ви зможете комфортно грати протягом тривалого часу. Вони щільно прилягають та надійно фіксуються з мінімальним тиском із боків, гарантуючи тривале задоволення від процесу.

Форма високоякісного підвісного мікрофона дає змогу підвести його ближче до рота, тому вас завжди чутимуть чітко. Оскільки мікрофон має двобічне спрямування, ваш голос буде сприйматися чітко навіть під час найшаленіших моментів гри. З бездротовою ігровою гарнітурою INZONE H7 ви можете грати вільно, адже кабелі не заважатимуть. А оскільки вона має малу затримку, ви не пропустите жодної миті завдяки точній синхронізації звуку та зображення.

Крім того, потужності Sony INZONE H7 вистачить для виконання місій протягом цілого дня. Грайте весь день і навіть усю ніч завдяки аккумулятору на 40 годин безперервної роботи.

Головні особливості:

 • Просторове звучання 360 для ігор – точне виявлення, де перебуває суперник.
 • Дуга на голову з м’якою підкладкою та гладкі нейлонові амбушури, що забезпечують комфортне носіння.
 • Підвісний мікрофон для безперебійного спілкування з командою.
 • Бездротове з’єднання за допомогою USB-трансивера та Bluetooth.
 • До 40 годин роботи від акумулятора.

Дротова ігрова гарнітура Sony INZONE H3

Готуйтеся до місій із дротовою ігровою гарнітурою Sony INZONE H3. Вона підтримує просторове звучання 360 Spatial Sound, а тому ідеально підходить для гравців. Навіть вороги, що ховаються в темряві або за стінами чи перешкодами, не зможуть довго залишатися непоміченими.

Звукові канали на корпусі гарнітури INZONE H3 контролюють і оптимізують відтворення низьких частот, забезпечуючи потужні баси, завдяки чому вибухи та двигуни звучать неймовірно реалістично.

Також гарнітуру INZONE H3 створено для оптимального комфорту, щоб ви могли грати тривалий час. Вона щільно прилягає та надійно фіксується з мінімальним тиском із боків, гарантуючи багатогодинне ігрове задоволення. А широка та м’яка підкладка наголовної дуги рівномірно розподіляє вагу по голові, забезпечуючи комфорт під час тривалого використання.

Гнучкий відкидний підвісний мікрофон із функцією вимкнення дає вам змогу без зусиль спілкуватися зі своєю командою в грі. Тож ви зможете чітко та рішуче координувати будя-яку місію.

Навушники INZONE H3 обладнано ергономічними кнопками керування та кільцевими регуляторами, тому ви можете легко змінювати функції та налаштовувати параметри під час гри. Регулятор гучності виступає над корпусом для зручного керування, а з’єднання кабелів надзвичайно надійні, тож можна не хвилюватися.

Головні особливості:

 • Просторове звучання 360 для ігор – точне виявлення, де перебуває суперник.
 • Дуга на голову з м’якою підкладкою та гладкі нейлонові амбушури, що забезпечують комфортне носіння.
 • Підвісний мікрофон для безперебійного спілкування з командою.
 • Проста робота завдяки кільком кнопкам керування.
 • Зміна налаштувань за допомогою комп’ютерного програмного забезпечення INZONE Hub.
Поділитися
Коментарі (0)

Напишіть відгук

>Дякуємо!
Ваш коментар надіслано на модерацію!
Коментарі відсутні
Наступна
Star Wars Jedi: Survivor. Легендарна історія продовжується

Станьте свідком продовження історії Кела Кестіса у пригодницькій грі Star Wars Jedi: Survivor, від Respawn Entertainment, розробленої у співпраці з Lucasfilm Games. За сюжетом гри події відбуваються через п’ять років після Star Wars Jedi: Fallen Order, боротьба Кела стає все більш відчайдушною, а галактика все далі занурюється в темряву. Відтіснений Імперією на край галактики, Кел […]

Попередня
DIABLO 4: ВОРОТА ПЕКЛА ВІДЧИНЯТЬСЯ 06.06.2023

ОФОРМІТЬ ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ І ОТРИМАЙТЕ РАННІЙ ДОСТУП ДО ВІДКРИТОЇ БЕТИ ЗАЛИШТЕ НАДІЮ Залиште надію: нескінченне протистояння Небес і Пекла триває, погрожуючи обрушити весь Санктуарій у безодню хаосу. У величезному відкритому світі гравців чекають пригоди та руйнування, битви з нескінченними ордами демонів, безліч здібностей для вивчення, кошмарні підземелля та легендарний видобуток. Виживайте і боріться з пітьмою… чи […]

Рекомендуємо також

Red Dead Online: Шалені бонуси та багато іншого! Розшукуються наймані бандити!

Читати
15.07.2020 10:47
Отримай унікальні винагороди мисливців за головами у Red Dead Online! Поспішайте поповнити ряди Мисливців за Головами на Найманих бандитів – успішно виконуйте будь-яку з Легендарних Місій (Legendary Bounty Mission) та отримуйте на 50% більше виплати RDO $ та ігрового досвіду (Role XP) Новачки, що...

Новий трейлер до Mafia: Definitive Edition розкриває оновлені налаштування та елементи ігрового процесу

Читати
03.09.2020 17:27
Не пропустіть перше з чотирьох запланованих відео, що висвітлюють різні аспекти Mafia: Definitive Edition та вийдуть напередодні запуску нового оновлення гри запланованого на 25 вересня. Нова Mafia: Definitive Edition дозволяє гравцям відчути на собі усі аспекти життя справжнього гангстера в багатому, наповненому різноманітними цікавинками...