Civilization VI – New Frontier Pass: набір Vietnam & Kublai Khan

Катерина Кисельова
18.02.2021 18:19

Компанія 2K оголосила про вихід п’ятого доповнення в рамках Civilization VI – New Frontier Pass. 

Набір Vietnam & Kublai Khan Pack включає нову цивілізацію – В’єтнам, нового правителя Китаю та Монголії – Хубілая, новий режим гри та новий район – Заповідник із двома новими будівлями.

У новому режимі під назвою «Монополії та корпорації»* гравці зможуть вибудувати власну комерційну імперію, при цьому користуючись бонусами від підприємств, які виробляють однотипні ресурси. А заволодівши світовими запасами цінного ресурсу, можна створити монополію.

* Режим «Монополії та корпорації» доступний у базовій грі. Для доступу до деяких предметів розкоші потрібне розширення Rise & Fall. Розширення Rise & Fall продається окремо.

Civilization VI – New Frontier Pass: Bà Triệu – правителька Вєтнаму

Ба Ч’єу, також відома як Ч’єу Тхі Чінь або Леді Ч’єу, боролася проти окупації північного В’єтнаму Королівством Ву на початку 200-х років нашої ери. Вона носила яскраві золоті обладунки та по мечу в кожній руці, а її бойова майстерність і форма принесли їй титул «Леді Генерал у золотій мантії».

Унікальна здатність В’єтнаму – «Дельта річки Дев’яти драконів» – усі спеціалізовані райони на суші можна будувати тільки на клітинках тропічного лісу, боліт і лісів. Будівлі на таких клітинках, залежно від типу ландшафту, дають додаткові очки науки, виробництва або культури. Ця здатність також дає можливість саджати ліси за наявності соціального інституту «Середньовічні ярмарки».

Унікальна здатність лідера «Відсіч агресору» – підвищує бойову міць юнітів у бою на клітинках тропічного лісу, боліт і лісів; якщо ці клітинки належать В’єтнаму, бонус збільшується. Якщо хід юніта починається на клітинці тропічного лісу, боліт або лісів, він отримує додаткові очки руху; якщо ці клітинки належать В’єтнаму, бонус збільшується.

Унікальний юніт «Бойовий слон» («войт’єн») – цей юніт може переміщатися після атаки та володіє підвищеною мобільністю. Він коштує дорожче, ніж арбалетчики, яких заміщає, зате сильніше в обороні й у нього збільшений радіус огляду.

Унікальний район «Тхань» – створює додаткову культуру за кожен сусідній район. Після вивчення авіації цей район створює не лише культуру, а й таку ж кількість туризму. Для цього району не потрібне населення, і він обходиться дешевше, ніж заміщуваний їм військовий табір.

Civilization VI – New Frontier Pass: First Look at Kublai Khan

Хубілай правив з 1260 по 1294 рік нашої ери та створив імперію, що простягалася від Корейського півострова до самих окраїн сучасного Багдаду. Він був правителем Монгольської імперії та заснував династію Юань у Китаї, виконуючи обов’язки імператора.

Унікальна здатність Хубілая – «Гереге» – дає додатковий осередок економічного курсу при будь-якому уряді. При заснуванні першого торгового посту в місті іншої держави ця здатність дає випадкове осяяння та натхнення.

Якщо Хубілай править Китаєм, то отримує ще більші бонуси до розвитку науки, а додатковий осередок політичного курсу посилює економічні заходи. У ролі правителя Монголії Хубілай використовує торгові шляхи для нарощування військової потужності.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

Новий набір вводить у гру двох нових персонажів: правительку В’єтнаму Леді Чєу та Хубілая – правителя Китаю та Монголії.

Набір включає в’єтнамську цивілізацію на чолі з Леді Ч’єу, унікальний юніт «Бойовий слон» і унікальний район «Тхань»:

 • Унікальна здатність цивілізації: унікальна здатність В’єтнаму – «Дельта річки Дев’яти драконів» – усі спеціалізовані райони на суші можна будувати тільки на клітинках тропічного лісу, боліт і лісів. Будівлі на таких клітинках, залежно від типу ландшафту, дають додаткові очки науки, виробництва або культури. Ця здатність також дає можливість саджати ліси за наявності соціального інституту «Середньовічні ярмарки».
 • Унікальна здатність лідера: унікальна здатність Леді Ч’єу – «Відсіч агресору» – підвищує бойову міць юнітів у бою на клітинках тропічного лісу, боліт і лісів; якщо ці клітинки належать В’єтнаму, бонус збільшується. Якщо хід юніта починається на клітинці тропічного лісу, боліт або лісів, він отримує додаткові очки руху; якщо ці клітинки належать В’єтнаму, бонус збільшується.
 • Унікальний юніт: В’єтнам має унікальний середньовічний юніт дальнього бою – бойовий слон («войт’єн») – цей юніт може переміщатися після атаки та володіє підвищеною мобільністю. Він коштує дорожче, ніж арбалетчики, яких заміщає, зате сильніше в обороні й у нього збільшений радіус огляду.
 • Унікальний район: унікальний район «Тхань» – створює додаткову культуру за кожен сусідній район. Після вивчення авіації цей район створює не лише культуру, а й таку ж кількість туризму. Для цього району не потрібне населення, і він обходиться дешевше, ніж заміщуваний їм військовий табір.

Хубілай може правити Китаєм або Монголією (для гри за Монголію необхідне доповнення Rise and Fall):

 • Унікальна здатність лідера: унікальна здатність Хубілая – «Гереге» – дає додатковий осередок економічного курсу при будь-якому уряді. При заснуванні першого торгового посту в місті іншої держави ця здатність дає випадкове осяяння та натхнення.
 • Якщо Хубілай править Китаєм, то отримує ще більші бонуси до розвитку науки, а додатковий осередок політичного курсу посилює економічні заходи. У ролі правителя Монголії Хубілай використовує торгові шляхи для нарощування військової потужності.

Новий ігровий режим – «Монополії та корпорації»*

Разом із набором Vietnam and Kublai Khan Pack у грі з’являється новий режим – «Монополії та корпорації». Він дає можливість підняти економічну складову гри на якісно новий рівень і отримувати в будь-яку епоху нагороди за освоєння та використання природних ресурсів:

 • Створення підприємств на надлишкових рідкісних ресурсах дає величезні бонуси містам, у яких вони розташовані, і додаткові очки Великого торговця.
 • Підприємства можна перетворювати в корпорації та давати їм унікальні назви. Корпорації підсилюють усі ефекти підприємств і виробляють продукцію. Продукцію можна доставляти в інші міста й таким чином поширювати ефекти підприємства на всю цивілізацію.
 • Цивілізація, що володіє всіма світовими запасами певного рідкісного ресурсу, може створити монополію. Монополії дають очки туризму та можуть значно збільшити надходження золота за хід.

Новий район і нові будівлі

У набір «Vietnam and Kublai Khan Pack також включені новий район і нові споруди:

 • Новий район: заповідник; його можна створити на ізольованій території без інфраструктури. Цей район різко підвищує виробництво культури на сусідніх ніким не зайнятих клітинках, дає додаткове житло залежно від престижу та підвищує престиж сусідніх клітинок.
 • Нові будівлі: у заповіднику можна звести дві будівлі. Гай стає доступним після відкриття містицизму, а заказник – після відкриття охорони природи.
Поділитися
Коментарі (0)

Напишіть відгук

>Дякуємо!
Ваш коментар надіслано на модерацію!
Коментарі відсутні
Наступна
Четверте оновлення рейтингу гравців NBA 2K21 – на кінець лютого

Оскільки ми наближаємось до кінця першої половини регулярного сезону NBA 2020-21, ми раді представити вашій увазі чергове оновлення рейтингу гравців NBA 2K21 та власне його нових лідерів. Так, Stephen Curry, Zach LaVine, Zion Williamson та Domantas Sabonis підвищили свій рейтинг NBA 2K21 на 1 бал. А Curry, який зараз є гравцем із найвищим рейтингом, завершує […]

Попередня
NBA 2K21 MyTEAM 4-й сезон: The Return

Компанія 2K оголосила, що NBA 2K випускає 4-й сезон MyTEAM для NBA 2K21 на PlayStation 4 та 5, Xbox One та Xbox Series X|S, Nintendo Switch, Google Stadia та ПК. У новому сезоні шанувальників чекають додаткові призи, завдання та багато іншого. Новий сезон називається «The Return» (Повернення) і присвячений поверненню сезону NBA 2020-21. 4-й сезон […]

Рекомендуємо також

Локдаун? Саме час зіграти в God of War!

Читати
09.01.2021 15:16
Кратос витримав численні випробування, щоб віднайти себе та свій спокій. І саме остання частина гри розповідає як він набув той спокій, усвідомивши сутність відносин батька та сина, виконуючи останню волю дружини та матері. Що за події відбувалися з Кратосом у проміжку між третьою і...

Оновлення Crossplay до Borderlands 3 та довгоочікувана подія-відповідь Revengence of Revenge of the Cartels

Читати
22.06.2021 18:03
Абсолютно нова функція crossplay, що принесе постійну та регулярну зміну сезонних подій, нове підвищення максимального рівня та багато іншого. Все це та багато іншого стане доступним з 24 червня у безкоштовному оновленні гри. Пристебніться, Vault Hunters, бо ж нове захоплююче оновлення з абсолютно новими...

Оновлення в GTA V: перегони з відкритими колесами у стилі «Формули-1»

Читати
28.02.2020 12:39
У Rockstar Games повідомили про вихід нового контенту для GTA Online, який міститиме новий режим Open Wheel Races – перегонів із відкритими колесами у стилі «Формули-1». В оновленні також буде 7 нових трас, серед яких вуличні та гоночні: Нова траса Height of Society –...