ASUS Republic of Gamers представляє ігрові новинки на CES 2023

Катерина Кисельова
13.01.2023 14:37

Ноутбуки на базі нових компонентів AMD, Intel та NVIDIA, дисплей із захмарною частотою оновлення 540 Гц, маршрутизатор стандарту Wi-Fi 7, неймовірні ігрові аксесуари.

Бренд Republic of Gamers (ROG) представив першокласні високопродуктивні пристрої під час заходу «For Those Who Dare: Maxed Out» (Все по максимуму — для тих, хто наважиться), який пройшов в межах виставки CES 2023. Представники ROG показали багато новинок, серед яких дисплеї з приголомшливо високою частотою оновлення та якістю зображення, потужні ноутбуки з процесорами та відеокартами останнього покоління, швидші за всіх попередників маршрутизатори та великий асортимент периферійних пристроїв для створення ігрових систем, в яких буде все, що тільки можна уявити. До переліку цих новинок потрапили ігрові дисплеї ROG Swift Pro PG248QP та ROG Swift OLED PG27AQDM, ігрова клавіатура ROG Azoth, контролер для ПК ROG Raikiri Pro, геймерське крісло ROG Destrier Ergo, ігровий комп’ютер ROG G22CH та багато іншого.

Цього року ROG безпрецедентно розширює свою лінійку ігрових пристроїв, додаючи до неї пристрої з дійсно захмарними характеристиками. Серед нових доповнень, які показали на заході, — ігрові ноутбуки серій Strix Scar та Strix G у 16-, 17- та 18-дюймових версіях. Ці ігрові станції мають процесори AMD Ryzen™ 9 Zen 4 та Intel® Core™ 13-го покоління, які вивільняють більше обчислювальної потужності, ніж усе, що існувало досі, відеокарти серії NVIDIA GeForce RTX™ 40 для ноутбуків, що в поєднанні з технологіями MUX Switch та NVIDIA Advanced Optimus забезпечують небачену на портативних пристроях швидкодію.

Крім того, у ROG представили новий Zephyrus M16 (GU604) з дисплеями ROG Nebula HDR та AniMe Matrix™, а також Zephyrus G16 (GU603) та Zephyrus G14 (GA402). Усі ці ноутбуки відрізняються доведеними до максимуму характеристиками, що дадуть геймерам перевагу над суперниками.

Що стосується більш універсальних пристроїв, у ROG оновили ноутбуки ROG Flow X16 (GV601), Flow X13 (GV301) та Flow Z13 (GZ301) ― усі вони сумісні із зовнішньою відеокартою ROG XG Mobile нового покоління (GC33) для додаткової ігрової потужності. Ці неймовірно універсальні, неймовірно ефектні ноутбуки мають неймовірно компактний корпус, здатний трансформуватися для різних ситуацій, і надають найкраще поєднання робочих характеристик та портативності.

Під час виступу представники ROG також показали, на що очікувати геймерам у майбутньому, продемонструвавши ROG Swift Pro PG248QP — ігровий монітор з найбільшою у світі частотою оновлення 540 Гц, що змінює уявлення про плавність зміни зображення в іграх, і ROG Swift OLED PG27AQDM — перший 27-дюймовий ігровий OLED-монітор ROG формату 1440p з частотою оновлення 240 Гц і часом відгуку 0,03 мс, що миттєво реагує та показує зображення, від якого перехоплює дух.

Крім того, ROG представив перший у світі ігровий маршрутизатор стандарту Wi-Fi 7 з чотирма діапазонами — ROG Rapture GT-BE98, який передає дані зі швидкістю до 25 000 Мбіт/с. Порівняно з пристроями попереднього покоління, середня швидкість зросла на 160%, а пікова — на 20%. Також на презентації показали нову ігрову клавіатуру 75% ROG Azoth, яка має додаткові особливості для тих, хто любить експериментувати зі своїм обладнанням. Цього року ROG та Aim Lab — тренер мільйонів гравців у шутери зі всього світу — знову об’єднали зусилля, щоб створити нові периферійні пристрої, які піднімають планку в кіберспорті. Серед спільних новинок — ігрова миша ROG Harpe Ace Aim Lab Edition та ігровий килимок ROG Hone Ace Aim Lab Edition. Також не обійшли увагою контролер ROG Raikiri Pro з необмеженими можливостями персоналізації та геймерське крісло ROG Destrier Ergo.

Надпотужні ноутбуки

ROG Strix SCAR і Strix G — жодних обмежень

Новий ROG Strix SCAR 18 (G834) у першу чергу створено для ентузіастів кіберспорту. У портативний корпус ноутбука перенесено комфорт і потужність настільного ПК, забезпечені компонентами найвищого класу. Це перший ноутбук ROG, що має 18-дюймову QHD-панель Nebula Display з частотою оновлення 240 Гц.

Існують також 16- та 17-дюймові моделі ROG Strix SCAR. 16-та 18-дюймові моделі у максимальній конфігурації оснащені процесорами Intel Core i9-13980HX 13-го покоління з 24 ядрами й 32 потоками, а ROG Strix SCAR 17 має процесор до AMD Ryzen 9 Zen 4. ROG Strix SCAR 16 відрізняється неймовірною портативністю завдяки 16-дюймовій Mini LED QHD-панелі Nebula HDR Display з частотою оновлення 240 Гц.

Усі моделі Strix у максимальній конфігурації мають відеокарту серії NVIDIA GeForce RTX 40 для ноутбуків із технологією Advanced Optimus, що забезпечує високу частоту кадрів в іграх. Для того, щоб обчислювальні компоненти могли працювати на межі можливого, ноутбуки оснащено комплексною інтелектуальною системою охолодження, що складається з рідкометалевого термоінтерфейсу Conductonaut Extreme на процесорі, трьох вентиляторів і вентиляційних отворів з усіх боків.

І це ще не все. Усі моделі Strix оснащені системою віртуального об’ємного звучання Dolby Atmos® для кришталево чистого відчуття звукової сцени в запалі битви. Технологія двостороннього інтелектуального шумозаглушення відфільтровує фоновий шум як для вхідного, так і для вихідного сигналів, тому голос звучить голосно та чітко. Крім того, моделі Strix оснащені акумулятором ємністю 64 або 90 Вт·год, вони також підтримують заряджання через порт Type-C з потужністю до 100 Вт, що додасть зручності в дорозі. Підтримка мережевих інтерфейсів Wi-Fi 6E та Ethernet означає мінімальні затримки при підключенні як до дротових, так і до сумісних бездротових мереж. Усі дисплеї підтримують технології Dolby Vision® HDR та NVIDIA G-SYNC®, що гарантує приголомшливу якість зображення без розривів і затримок. Мінімальний час відгуку означає чіткість графіки в динаміці, тому геймери зможуть приймати правильні рішення навіть у несамовитій перестрілці. Крім того, для більш комфортного керування збільшено площу клавіатури. RGB-підсвічення клавіатури та нижньої грані, сумісне з технологією Aura Sync, індивідуальний колір підсвічування для кожної клавіші, а також накладки Armor Caps з можливістю персоналізації дають геймерам можливість підкреслити власний стиль.

Серія ROG Zephyrus — вихід за межі звичного

ROG Zephyrus G14 — це 14-дюймова бойова машина з виразною QHD-панеллю ROG Nebula HDR, підсвічуванням на Mini LED, частотою оновлення 165 Гц та співвідношенням сторін 16:10, що пройшла сертифікацію Pantone® Validated. Також пропонуються варіанти з панелями QHD 165 Гц та Full HD 144 Гц. Ретельно спроєктоване охолодження дозволяє забути про проблему перегріву: центральний і графічний процесори сполучені з випарною камерою, на процесор нанесено рідкий метал, розсіювати тепло допомагають два вентилятори Arc Flow® з 84 лопатками. Акумулятор 76 Вт·год дозволяє геймерам залишатися активними, де б ті не були.

Усі моделі Zephyrus оснащено динаміками Dolby Atmos, тривимірним мікрофонним масивом із кількома режимами роботи та технологією двостороннього усунення шумів за допомогою ШІ для чіткого голосового зв’язку. Моделі G14 та M16 мають камеру Full HD, а G16 — HD-камеру (720p), в обох варіантах є інфрачервоний сенсор. Усі моделі підтримують технологію Windows Hello. Дисплеї пройшли сертифікацію Pantone Validated та підтримують технологію Dolby Vision. Моделі Zephyrus мають шарнір ErgoLift, що дозволяє розгортати ноутбук на 180° для комфортного користування. Ноутбуки пропонують великий набір інтерфейсів, зокрема, USB Type-C 100 Вт з підтримкою DisplayPort™ 1.4 та Power Delivery, роз’єм PD для заряджання, Wi-Fi 6E.

У максимальній конфігурації ROG Zephyrus G16 має процесор Intel Core i9-13900H 13-го покоління, відеокарту NVIDIA GeForce RTX 40-ї серії з максимальною потужністю (TGP) 120 Вт, технології MUX Switch та NVIDIA Advanced Optimus. ROG Zephyrus G14 — процесор AMD Ryzen 9 Zen 4, відеокарту NVIDIA GeForce RTX 40-ї серії з максимальною потужністю (TGP) 125 Вт, технології MUX Switch та NVIDIA Advanced Optimus. ROG Zephyrus M16 — процесор Intel Core i9-13900H 13-го покоління, відеокарту NVIDIA GeForce RTX 40-ї серії з максимальною потужністю (TGP) 145 Вт, технології MUX Switch та NVIDIA Advanced Optimus. Моделі G16 та M16 оснащені портом Thunderbolt™ 4. Моделі M16 та G14 мають дисплей AniMe Matrix з можливістю персоналізації, який допомагає виразити індивідуальність власника.

ROG Zephyrus G16 оснащений панеллю ROG Nebula Display, яка займає 94% панелі, зі співвідношенням сторін 16:10, акумулятором 90 Вт·год та інтерфейсом HDMI® 2.1. ROG Zephyrus M16 у максимальній конфігурації має QHD-панель ROG Nebula HDR 240 Гц з підсвічуванням Mini LED, часом відгуку 3 мс, підтримкою G-SYNC, співвідношенням сторін 16:10, яка займає 92% панелі. У цій моделі також використовується система охолодження ROG Intelligent Cooling™ з трьома вентиляторами та радіатором на всю довжину, акумулятор 90 Вт·год з технологіями швидкого заряджання та Power Delivery 3.0.

ROG Flow X13 (GV302) і ROG XG Mobile (GC33) — компактна трансформація

ROG Flow X13 у максимальній конфігурації має процесор AMD Ryzen 9 Zen 4 і відеокарту NVIDIA GeForce RTX 40-ї серії. Цей ноутбук розгортається на 360°, тому ним можна користуватися в чотирьох режимах: ноутбук, планшет, презентація, стенд. Щоб вивільнити додаткову потужність та отримати машину, що не поступається настільним ПК, можна під’єднати зовнішню графічну станцію XG Mobile з графічним процесором NVIDIA GeForce RTX 40-ї серії. Рідкий метал на центральному процесорі та три спеціальні вентиляційні отвори забезпечують максимальну швидкодію. Також ноутбук має акумулятор 75 Вт·год, систему швидкого заряджання через USB Type-C 100 Вт та адаптер змінного струму 130 Вт. Неймовірно компактний 13-дюймовий корпус робить пристрій ідеальним супутником у дорозі.

ROG Flow X13 пропонує на вибір QHD-дисплей Nebula 165 Гц або Full HD-панель 120 Гц; обидві мають сертифікат Pantone Validated та підтримку Dolby Vision, стійке до подряпин скло Corning® Gorilla® Glass DXC, технології G-SYNC та Advanced Optimus. Серед інших особливостей варто відзначити камеру Full HD з інфрачервоним сенсором та підтримкою технології Windows Hello, повнорозмірну 15-дюймову клавіатуру для комфортного друку, збільшений тачпад, елітну акустичну систему Dolby Atmos та технологію двостороннього усунення шумів за допомогою ШІ.

ROG Flow X16 (GV601) — надзвичайно універсальний та ефектний

Конструкція ноутбука ROG Flow X16 дозволяє розгортати його на 360° і використовувати у чотирьох режимах: ноутбук, планшет, презентація, стенд. В режимі планшета на сенсорному екрані можна писати від руки та малювати стилусом. Геймери можуть розраховувати на характеристики найвищого класу: у максимальній конфігурації швидкодію забезпечують процесор Intel Core i9-13900H 13-го покоління, відеокарта NVIDIA GeForce RTX 40-ї серії, SSD-накопичувач PCIe 4.0 x4 обсягом 2 ТБ та 16 ГБ оперативної пам’яті DDR5-4800 з двома готовими до модернізації слотами SO-DIMM.

За якісне зображення відповідає Mini LED-дисплей Nebula HDR Display яскравістю 1100 кд/м2 з 1024 окремими зонами затемнення, роздільною здатністю QHD, частотою оновлення 240 Гц, часом відгуку 3 мс та співвідношенням сторін 16:10. Цей дисплей має точність відтворення кольорів, підтверджену сертифікатом Pantone Validated, 100% покриття гами DCI-P3, Dolby Vision HDR та інтерфейс нового покоління HDMI 2.1. Також у ноутбуку є порт USB4® Type-C з Thunderbolt 4.

Охолодження забезпечує повністю нова система з трьох вентиляторів Arc Flow, великі радіатори зі скісними ребрами для максимізації площі поверхні, а також рідкий метал в ролі термоінтерфейсу на процесорі. Крім того, від зниження продуктивності з часом пристрій захищають пилові фільтри.

ROG Flow Z13 (GZ301) — один пристрій, багато перемог

Потужний ігровий планшет ROG Flow Z13 (GZ301) у максимальній конфігурації має процесор Intel Core i9-13900H 13-го покоління та відеокарту NVIDIA GeForce RTX 40-ї серії з підтримкою G-SYNC та DDS 2.0, які поміщаються у 13-дюймовий корпус масою всього 1,1 кг і товщиною 12 мм. Пристрій підтримує кілька кутів огляду, що регулюються до 170°, а також підключення зовнішніх відеокарт XG Mobile. Він також підтримує мишу, клавіатуру, контролер і сенсорне введення.

Чітке реалістичне зображення забезпечує 13-дюймова QHD-панель Nebula Display зі співвідношенням сторін 16:10, 100% покриттям колірного простору DCI-P3 та частотою оновлення 165 Гц. Серед інших особливостей пристрою — стійкий до подряпин сенсорний екран Gorilla Glass DXC та камера Full HD з інфрачервоним сенсором і підтримкою технології Windows Hello. Увімкнений Z13 завжди залишається холодним. Завдяки формфактору 2-в-1, що збільшує ефективність вентиляції, випарній камері та термоінтерфейсу з рідкого металу, пристрій чудово відводить теплову енергію без жодного шуму й залишається зовсім тихим навіть під час роботи на повну потужність.

Для стильної та комфортної гри є повнорозмірна 15-дюймова клавіатура з RGB-підсвіченням, а порт USB-C живить планшет енергією від зарядного пристрою 130 Вт або зовнішнього акумулятора. Найкращу якість звуку забезпечують акустична система Dolby Atmos, Hi-Res Audio, Smart Amplifier, двостороннє усунення шумів за допомогою ШІ та підтримка Thunderbolt 4.

Найшвидші з найшвидших дисплеї

ROG Swift Pro PG248QP — це перший у світі ігровий монітор із частотою оновлення 540 Гц. Ми досягли цієї віхи завдяки новій технології кіберспортивної TN-матриці (E-TN), яка має на 60% менший час відгуку, ніж звичайні TN-панелі, а тому може працювати із захмарною частотою оновлення та неймовірно чітко показувати динамічні сцени. Нова конструкція підставки з лапками, які можна висувати та стопорити, утворює опору з набагато меншою площею, щоб звільнити на столі більше місця для професійних геймерів.

24,1-дюймовий ігровий монітор із роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080) та надвисокою частотою оновлення 540 Гц (OC) призначено для професійних кіберспортсменів і захоплених геймерів. Процесор G-SYNC оснащено утилітою NVIDIA Reflex Analyzer, яка аналізує значення повної затримки системи, щоб надавати найкращу якість зображення в іграх. А майже нульову затримку звуку, чи то пострілів, чи то кроків, забезпечує цифро-аналоговий перетворювач ESS.

ROG Swift OLED PG27AQDM — це перший ігровий OLED-монітор ROG формату 1440p з частотою оновлення 240 Гц і часом відгуку 0,03 мс. Він має антивідблискове покриття з мікротекстурою, що забезпечує чудову якість зображення за будь-якого освітлення, та пікову яскравість 1000 кд/м2.

Конструкцію системи охолодження суттєво вдосконалили, щоб зменшити робочу температуру. Серед змін — радіатор спеціальної форми та нове внутрішнє компонування. Щоб поліпшити розсіювання тепла, оптимізували потоки повітря всередині та збільшили вентиляційні отвори на верхній грані. Тепло стало більш рівномірно розсіюватися через задню стінку монітора. Середня температура знизилася на 5% порівняно з іншими 27-дюймовими ігровими OLED-моніторами. Система інтелектуальної оптимізації напруги контролює значення напруги, що подається на кожен піксель, гарантуючи стабільну яскравість. ROG тісно співпрацювала з виробником панелей, щоб визначити кореляцію між яскравістю OLED, рівнем напруги та робочою температурою. Убудований інтелектуальний алгоритм оптимізує напругу відповідно до змін температури, щоб яскравість панелі залишалася однаковою.

Крім того, ROG Swift OLED PG27AQDM має функцію Uniform Brightness, яка утримує яскравість на одному рівні, коли на зображенні з великою кількістю білого відбуваються різкі зміни. А ще відтепер можна легко змінювати системні функції та параметри OLED мишею у новій програмі DisplayWidget Center з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Ефектні периферійні пристрої та маршрутизатори — усе по максимуму

ROG Rapture GT-BE98 — це перший у світі ігровий маршрутизатор стандарту Wi-Fi 7, що працює в чотирьох частотних діапазонах. Використовуючи весь потенціал Wi-Fi 7, включно з підтримкою каналів 320 МГц у діапазоні 6 ГГц, він дозволяє передавати дані на 160% швидше, ніж пристрої попереднього покоління. Крім того, завдяки способу модуляції 4K-QAM, що дозволяє упаковувати більше даних у кожен елемент передачі, пікова швидкість зросла на 20%, досягши неймовірних 25 000 Мбіт/с. Крім того, дві додаткові революційні функції — Multi-Link Operation та Multi-RU Puncturing — допомагають GT-BE98 утворювати більш ефективні та стабільні бездротові з’єднання.

Multi-Link Operation передає дані паралельно у різних діапазонах та каналах, щоб збільшити пропускну здатність пристрою, зменшити затримку та підвищити надійність. Multi-RU Puncturing розділяє смугу пропускання широкого каналу на менші частини, щоб прибрати завади для смуги пропускання, що залишається.

Для задач, які інтенсивно використовують мережевий зв’язок, є також один порт WAN/LAN 10 Гбіт/с та два порти LAN 10 Гбіт/с, що забезпечують до 10 разів більшу швидкість. Крім того, ексклюзивна функція ASUS RangeBoost Plus покращує дальність дії сигналу та загальне покриття мережі для геймерів, які живуть у великих домах. А фірмова функція трирівневого прискорення забезпечить фантастичну якість зв’язку в іграх.

Співпраця ROG та Aim Lab. Піднімаємо планку в кіберспорті.

ROG та Aim Lab — тренер мільйонів гравців у шутери зі всього світу — об’єднали зусилля, щоб створити нові периферійні пристрої, які допоможуть геймерам розкрити їхній спортивний потенціал.

Бездротова ігрова миша ROG Harpe Ace Aim Lab Edition призначена для професійних кіберспортсменів та ентузіастів, які грають у змагальні шутери. Ця майже невагома 54-грамова миша має форму, що підходить для гри будь-якою рукою, розроблену спільно з фахівцями Aim Lab. Вона дає оптимальну стабільну опору долоні, щоб гравці могли краще контролювати свої рухи. Також в результаті цієї співпраці з’явилася Aim Lab Settings Optimizer — ексклюзивна для пристроїв ROG Harpe Ace програмна функція, яка допомагає геймерам аналізувати та регулювати параметри миші, щоб найкращим чином підлаштувати її до себе.

Миша підтримує три способи підключення: дротовий через USB, бездротовий на частоті 2,4 ГГц, а також Bluetooth®. Технологія ROG SpeedNova гарантує низький рівень затримок, надійну роботу та оптимізацію витрат енергії в режимі радіозв’язку на частоті 2,4 ГГц. Шляхом натискання різних комбінацій клавіш миші можна змінювати параметри, що часто використовуються, завдяки чому мишу легко калібрувати на ходу. Перемикачі ROG Micro Switches гарантують термін служби у 70 мільйонів натискань і незмінність відчуттів від натискання з часом. У комплекті з мишею йде набір стрічок проти ковзання, що допомагають міцніше тримати її в руці та додають дещицю шарму.

ROG Hone Ace Aim Lab Edition — це великий килимок для миші, розроблений для використання разом із задачею Aim Lab X ROG 360, щоб допомогти гравцям в шутери відшліфовувати точність рухів і наведення прицілу. Hone Ace має поверхню з гібридної тканини, що забезпечує оптимальний коефіцієнт тертя, захисне нанопокриття, яке відбиває воду, жир і пил, та м’яку гумову нижню сторону з точно вивіреною пружністю для комфортної гри.

Миша ROG Harpe Ace Aim Lab Edition, килимок ROG Hone Ace Aim Lab Edition, а також ігрова клавіатура 65% ROG Falchion Ace відтепер є частиною колекції ROG Ace — нової лінійки виробів, призначених дати кіберспортсменам все, що потрібно, щоб викластися на повну.

ROG Azoth Gaming Keyboard — це бездротова ігрова клавіатура розміру 75%, яка має преміальні деталі для самостійної збірки. Вона порадує геймерів безпрецедентним комфортом друку завдяки силіконовим прокладкам, трирівневій амортизації, механічним перемикачам ROG NX із заводським змащенням та підтримкою «гарячої» заміни, стабілізаторам ROG, двокомпонентним клавішним ковпачкам ROG з PBT-пластику та набору змащувачів для перемикачів. Також ROG Azoth має OLED-дисплей з інтуїтивно зрозумілими елементами керування, три способи підключення, зокрема, за допомогою технології бездротового зв’язку SpeedNova на частоті 2,4 ГГц, а ще підтримку MacOS. Геймери можуть скористатися Bluetooth для бездротового підключення й перемикання між трьома пристроями, а технологія бездротового зв’язку SpeedNova забезпечить до 2 000 годин гри з низькою затримкою на частоті 2,4 ГГц (за умови вимкненого OLED-дисплея та RGB-підсвічення). Також клавіатуру можна підключити через порт USB. Дві пари ніжок різної висоти дозволять вибрати серед трьох кутів нахилу.

Перший сертифікований контролер Xbox® з трьома режимами підключення, ROG Raikiri Pro, дозволяє підключатися через Bluetooth, РЧ 2,4 ГГц або порт USB, що робить Raikiri Pro ідеальним контролером для гри на ПК, ноутбуках і консолях Xbox нового покоління. ROG Raikiri Pro вкладає всі потрібні геймерам команди та варіанти налаштування просто в їхні руки. Raikiri Pro можна персоналізувати за допомогою власних зображень, текстів чи анімацій на вбудованому OLED-дисплеї. Або можна використовувати дисплей для того, щоб бачити рівень заряду, стан мікрофону чи індикатори профілю. Дві кнопки на верхньому боці Raikiri Pro дозволяють перемикатися між профілями контролера просто під час гри. Крім того, чотири крайні кнопки зліва та справа можна запрограмувати на внутрішньоігрові команди, як-от комбінації клавіш чи параметри чутливості джойстика. Можна навіть регулювати силу вібрації, мертві зони та інші параметри через програму Armoury Crate. Ще контролер має фізичні запобіжники, що дозволяють регулювати відстань руху для лівого та правого тригерів. Для якісного звуку є вбудований цифро-аналоговий перетворювач ESS, 3,5-мм роз’єм для навушників і кнопка вимкнення звуку.

Геймерське крісло ROG Destrier Ergo — це повністю нове сидіння, що огортає гравця з усіх сторін. Воно має футуристичний вигляд кіборга та дає користувачу виняткові можливості регулювання для забезпечення максимального комфорту під час гри. Виготовлене з міцної алюмінієвої рами, дихаючої сітки та комфортної поліуретанової піни, крісло забезпечує чудову підтримку та зручність. Воно оснащено опорами для голови та попереку з розкішними поліуретановими підлокітниками, які мають спеціальний режим підйому для мобільних ігор. Є навіть знімна акустична панель, яка захищає геймерів від усього, що може відволікати, для повного занурення у гру.

Компактний ігровий ПК з концентрованою потужністю

ROG G22CH — максимальна потужність у стрункому корпусі

ROG Strix G22CH має компактний корпус об’ємом 10 л з маленькою площею опори, що попри це може вміщувати неймовірно потужні компоненти. Оптимізована для кращої вентиляції конструкція може підтримувати систему повітряного або рідинного охолодження, причому обидва варіанти легко встановлюються в цей компактний корпус. Користувачі можуть одночасно грати та транслювати відео гри завдяки неймовірній потужності процесора Intel Core i9 13-го покоління та найсучаснішої відеокарти NVIDIA RTX. Завдяки продуманій конструкції усі головні компоненти цього пристрою легко обслуговувати та модернізувати без жодних інструментів. ROG G22CH підтримує Aura Sync, двостороннє усунення шумів за допомогою ШІ та акустичну систему Dolby Atmos.

Поділитися
Коментарі (0)

Напишіть відгук

>Дякуємо!
Ваш коментар надіслано на модерацію!
Коментарі відсутні
Наступна
Lenovo представляє найпотужніші у світі 16-дюймові ігрові ноутбуки з підтримкою ШІ та екосистему ігрових продуктів, які поєднують епічні враження та витончену естетику

Компанія Lenovo на CES® 2023 представила новітню лінійку готових до кібербою ПК, моніторів і аксесуарів Lenovo Legion, яка встановлює новий стандарт у комп’ютерних іграх на 2023 рік та дає геймерам перевагу для очолення турнірних таблиць. Новинки від Lenovo дозволяють використовувати всю потужність ігор для ПК, відкриваючи свободу перемагати конкурентів завдяки продуктивності, керованій штучним інтелектом. Абсолютною […]

Попередня
Wild Hearts: приборкайте дикий світ

Опануйте стародавні технології, щоби полювати на гігантських звірів. Гра Wild Hearts – це нове слово у мисливському жанрі, де технології дають вам шанс поборотися з гігантськими звірами, наділеними силою природи. Полюйте на них наодинці або разом із друзями. За легендою, ніхто не пам’ятає, чому кемоно почали лютувати в колись процвітаючій Азумі. Їх підживлює відчай. Вони […]

Рекомендуємо також

Ігровий ноутбук преміум-класу ROG Zephyrus S17 представлено в Україні

Читати
09.09.2021 18:46
Спеціальна рухома конструкція оптико-механічної клавіатури ноутбука забезпечує зручність у роботі та ефективне охолодження потужної конфігурації. ASUS Republic of Gamers (ROG) повідомляє про початок продажу в Україні ROG Zephyrus S17 –ігрового ноутбука преміум-класу з оптико-механічною клавіатурою, що підіймається під час відкриття кришки ноутбука для зручності в роботі...

Попередньо замовляйте FIFA 21 та отримуйте безліч приємних бонусів!

Читати
07.09.2020 16:12
Неймовірна новина, адже вже у жовтні відбудеться офіційний реліз культової FIFA 21. Купуючи версію для PlayStation 4, ви автоматично отримуєте версію для PlayStation 5. Крім того, ви ще встигаєте оформити попереднє замовлення гри та отримати: До 3 рідкісних золотих наборів: 1 на тиждень протягом...

2K пожертвує 500 000 $ благодійній організації по боротьбі з лейкемією та лімфомою The Leukemia & Lymphoma Society

Читати
26.11.2019 12:46
Нью-Йорк, 26 листопада 2019 р. — Сьогодні компанія 2K оголосила, що пожертвує 500 000 доларів США благодійній організації по боротьбі з лейкемією та лімфомою The Leukemia & Lymphoma Society® (LLS) у рамках їхнього партнерства, пов’язаного з запуском відеогри WWE® 2K20, що відбувся на початку цієї осені. Ці кошти...